Lucart Professional EcoNatural

Lucart Professional EcoNatural je rad produktov vyrobený z Fiberpack®, surového materiálu získaného z recyklovaných celulózových vlákien prítomných v nápojových kartónoch tzv.TETRAPAKOVÝCH OBALOV.

Záleží nám na vysokej kvalite ponúkaných produktov a služieb a zasadzujeme sa o trvalo udržateľný rozvoj, ochranu životného prostredia a ekologický prístup k spoločnosti. Preto pre výrobu recyklovaného papiera pod značkou EcoNatural nenechávame rúbať stromy, ale používame materiál, ktorý by inak skončil na skládke odpadov.

Fiberpack®

V procese výroby sa oddeľujú celulózové vlákna od polyetylénu a hliníka fyzikálno-mechanickým pôsobením bez použitia škodlivých látok pre človeka aj pre životné prostredie. Vďaka našej technológii použité nápojové obaly neskončia na skládke, ale sú z nich vyrobené ekologické  produkty, na ktoré by inak boli použité stromy.

Eco technológia

Okrem celulózových vlákien, nápojové kartóny obsahujú aj polyetylén a hliník. Vďaka našej inovatívnej technológii sú tieto materiály znovu použité napríklad na výrobu kolov na kotvenie v Benátkach. Vo všetkých fázach našej výroby používame palety vyrobené práve z polyetylénu a hliníka.

Eco kvalita

V našich produktoch radu EcoNatural sa nachádza veľké množstvo dlhých a veľmi dlhých vlákien, ktoré umožňujú ich vyššiu odolnosť a savosť. EcoNatural sú Ecolabel produkty (majú certifikáciu environmentálnej značky), táto značka garantuje dodržiavanie prísnych kritérií pri ochrane životného prostredia stanovených na európskej úrovni.

Eco trend

Bledo hnedá prírodná  farba papiera pochádza z nebielených celulózových vlákien nájdených v nápojových kartónoch. Svetlo hnedá (Havana) farba pochádza z prirodzenej farby dreva. Prípadné farebné rozdiely medzi produktami sú dôkazom prirodzenej rozmanitosti celulózových vlákien.

Eco udržateľnosť

Produkty radu  EcoNatural pomáhajú životnému prostrediu, pretože dávajú život materiálom, ktoré by inak skončili na skládke,prispievajú k znižovaniu CO2 emisií v atmosfére a zabraňujú výrubu stromov.

Produkty radu EcoNatural

Kúpelňa / WC

Stravovanie / Reštaurácie / Kaviarne / Hotely

Zdravotný materiál

Pracoviská

Kuchyňa

Šetríme peniaze, prírodu a hlavne váš čas


Záleží nám na prírode, záleží nám na vás.  Preto pre výrobu recyklovaného papiera pod značkou EcoNatural nenechávame rúbať stromy, ale používame materiál, ktorý by inak skončil na skládke odpadov.

Lucart Professional EcoNatural je rad produktov vyrobený z Fiberpack®, surového materiálu získaného z recyklovaných celulózových vlákien prítomných v nápojových kartónoch.

Produkty radu EcoNatural pomáhajú životnému prostrediu, pretože dávajú život materiálom, ktoré by inak skončili na skládke,prispievajú k znižovaniu CO2 emisií v atmosfére a zabraňujú výrubu stromov.

 

 

SVIEŽOST

Proper Group spoločne so svojimi odberateľmi zachránila za rok 2017 - 279 stromov

 

Katalóg Lucart

Katalóg L-ONE MINI

Katalóg zásobníkov

Potrebujete viac info o produktoch?

Napíšte nám!

Newsletter

Odoberajte informácie o novinkách a akciách

Proper Service SK s.r.o.
Pezinská 37, 901 01 Malacky

office@properservice.sk

+421 905 627 945

Social media